• 2020

  • BERKAN BEKTAŞ İNŞAAT HARFİYAT LTD. ŞTİ.

online teklif al
  • 2020

  • BERKAN BEKTAŞ İNŞAAT HARFİYAT LTD. ŞTİ.

hakkımızda

Eskişehir’de Firmamız, 1988 yılında İbrahim BEKTAŞ tarafından kurulmuştur. İbrahim BEKTAŞ oğulları, Mehmet BEKTAŞ ve Süleyman Haydar BEKTAŞ ile birlikle 30 yıldır ülkemizin çeşitli yerlerinde kamu ve özel sektörde üstlendiği projeleri başarı ile tamamlamıştır.

Berkan Bektaş İnşaat, hizmet kalitesini sürekli arttırarak altyapı, inşaat, taahhüt, ve hafriyat alanındaki ihtiyaçları karşılamak, Eskişehir içinde ve diğer illerde kaliteli ekipman ve personel ile hizmet vermek azim ve kararlılığındadır. Rekabetçi piyasa koşullarına rağmen güvenilir ve saygın kuruluş çizgisinden ödün vermeden şehrimize en iyi hizmeti sunmayı kendisine ilke edinmiştir.

Hakkımızda

Hizmet kalitesini sürekli arttırarak altyapı, inşaat, taahhüt, ve hafriyat alanındaki ihtiyaçları karşılamak, Eskişehir içinde ve diğer illerde kaliteli ekipman ve personel ile hizmet vermek azim ve kararlılığındadır. Rekabetçi piyasa koşullarına rağmen güvenilir ve saygın kuruluş çizgisinden ödün vermeden şehrimize en iyi hizmeti sunmayı kendisine ilke edinmiştir.

Firmamız, kurulduğu ilk günden itibaren saygın ve güvenilir kuruluş çizgisinden ayrılmamış ve sektörde üstlendiği bütün projelerde bu ilkeye göre hareket etmiştir.Firmamız, kuruluşu gereği hafriyat sektöründe faaliyet gösterirken, aynı zamanda inşaat ve taahhüt ve altyapı dalında azimle yoluna devam etmektedir. Kuruluşumuz hızla gelişen dünyaya ve ülkemizin gelişimine katkıda bulunmak amacıyla yenilikleri yakından takip etmektedir.

Kuruluşumuzun yeniliklerine bir yenisini daha eklemek amacıyla 2018 yılında İbrahim BEKTAŞ’ın torunu Murat Berkan BEKTAŞ ”Berkan Bektaş İnşaat ve Hafriyat Ltd. Şti.” kurmuştur. Berkan Bektaş İnşaat yapı sektöründe yeniliklerini ve kalite standartlarını arttırarak ülkemize hizmet vermeye devam etmektedir.

insan kaynakları

Yapmış olduğu işte profesyonel olan kişileri, ekip üyelerimiz arasında görmekten mutluluk duyarız. İş başvurusunu aşağıdaki formu doldurarak bize iletebilirsiniz.

kurumsal dökümanlar

haberler

haberler

online teklif al

Günümüz gelişen teknolojik yaşamında işleri daha hızlı ve verimli çözebilmek adına teklif almak istediğiniz hizmetimizle ilgili bilgileri bize bu form aracılığı ile ulaştırırsanız.Yetkili arkadaşlarımız size hızlı dönüş sağlayacaktır.

teklif formu

iletişim

iletişim

Berkan Bektaş İnşaata aşağıdaki iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz.

Hoşnudiye Mah. 746 Sk. No: 13/403
Tepebaşı Eskişehir

haritada göster
bize ulaşın

Sosyal medya kanallarımızdan bize ulaşabilir, yeniliklerden haberdar olabilirsiniz.

iletişim formu

Tüm soru, görüş ve önerileriniz için aşağıdaki form aracılığı ile bize ulaşabilirsiniz.