Hoşgeldiniz

Berkan Bektaş İnşaat & Hafriyat

Firmamız, 1988 yılında İbrahim BEKTAŞ tarafından kurulmuştur. İbrahim BEKTAŞ oğulları, Mehmet BEKTAŞ ve Süleyman Haydar BEKTAŞ ile birlikle 30 yıldır ülkemizin çeşitli yerlerinde kamu ve özel sektörde üstlendiği projeleri başarı ile tamamlamıştır.

Firmamız, kurulduğu ilk günden itibaren saygın ve güvenilir kuruluş çizgisinden ayrılmamış ve sektörde üstlendiği bütün projelerde bu ilkeye göre hareket etmiştir.Firmamız, kuruluşu gereği hafriyat sektöründe faaliyet gösterirken, aynı zamanda inşaat ve taahhüt ve altyapı dalında azimle yoluna devam etmektedir.

Kuruluşumuz hızla gelişen dünyaya ve ülkemizin gelişimine katkıda bulunmak amacıyla yenilikleri yakından takip etmektedir. Kuruluşumuzun yeniliklerine bir yenisini daha eklemek amacıyla 2018 yılında İbrahim BEKTAŞ’ın torunu Murat Berkan BEKTAŞ ”Berkan Bektaş İnşaat ve Hafriyat Ltd. Şti.”  kurmuştur. Berkan Bektaş İnşaat yapı sektöründe yeniliklerini ve kalite standartlarını arttırarak ülkemize hizmet vermeye devam etmektedir.

Misyon & Vizyon

Berkan Bektaş İnşaat, hizmet kalitesini sürekli arttırarak altyapı, inşaat, taahhüt, ve hafriyat alanındaki ihtiyaçları karşılamak, Eskişehir içinde ve diğer illerde kaliteli ekipman ve personel ile hizmet vermek azim ve kararlılığındadır. Rekabetçi piyasa koşullarına rağmen güvenilir ve saygın kuruluş çizgisinden ödün vermeden şehrimize en iyi hizmeti sunmayı kendisine ilke edinmiştir.
Berkan Bektaş İnşaat,
Teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek çağa uygun adımlar ile Eskişehir'de öncü olmayı hedeflemektedir. Belirlediği çizgide emin adımlar ile ilerleyerek Türkiye'nin önde gelen İnşaat firmaları arasında yer almayı kendisine vizyon edinmiştir.